B2B
X System Suspension Kit

X System Suspension Kit

Závěsný posilovací X System Suspension KIT
2 950,00 Kč
X System zawieszenie systemu podnoszenia ciśnienia

X Zestaw do zawieszania systemu 

System X to najnowszy i najbardziej zaawansowany sposób szkolenia w zakresie zawieszenia. Kładzie on największy nacisk na rozwój ruchu, stabilność funkcjonalną i łatwość ruchu, co pozwala osiągnąć znacznie lepsze wyniki niż w przypadku klasycznych układów zawieszenia. 

1. Unikalne koło pasowe 

Funkcja rozkładu ciężaru po obu stronach ciała przy zmiennym wyważeniu w zależności od ilości wywieranej mocy lub obciążenia przez unikalne koło pasowe.

2. Dodatkowy pasek 

Pozwala to na ćwiczenia fizyczne podczas zwalniania rąk lub używanie go np. do podwieszania stóp podczas treningu mięśni brzucha. 

3. Regulowane uchwyty 

Specjalnie zaprojektowane wiązanie pleców rąk pomaga zwolnić uchwyt i zaangażować odpowiednie grupy mięśni, które bez tej pomocy są prawie niemożliwe do aktywowania. 

System X - gwarancja jakości wśród systemów zawieszeń 

System X jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą wykonywać ćwiczenia sprawnie i bezpiecznie, a jednocześnie chcą, aby produkt działał perfekcyjnie. 

Jeśli Twoje ciało spełni Twoje marzenia, musisz polegać na jakości i unikać tanich substytutów, które na pierwszy rzut oka wyglądają równie wydajnie i dobrze, ale są tylko tanimi naśladownictwem. 

X System jest certyfikowanym sprzętem fitness najwyższej jakości, specjalnie zaprojektowanym przez profesjonalistów i wykonanym przez profesjonalistów.

Více informací

  

Kontaktujte nás

Pro zákazníky

Zůstaňte ve spojení

O společnosti